X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

AMANJEDA BY KATRIN KULDMA  ART – T – SHIRTS, seeria 1: Eduard Wiiralt “Lamav Tiiger”

N 17.09
kl 19:00
Satelliit
Sissepääs: Tasuta

@ Kentmanni 6
Igal Disainiöö festivali õhtul tutvustame koos väikese moeetendusega Amanjeda Galerii-Butiigi Disainiöö teemat sisulisemalt ja sügavamalt kui pelgalt reklaamfoto. Teie ees on modellid ja disainer oma brändi looga. Mõnus seltskond ja mulliga joogid meie healt naabrilt Bestwine’ilt on õhtute boonuseks kõigile disainisõpradele.


AMANJEDA by Katrin Kuldma disainerrõivaste bränd alustas 2015 kevadel kunsti-t-särkide seeriat Eesti kunsti klassikaga. Esimene väärikas kunstiteos, mis on siiditrükis kantud lõuendina ideaalsetele valgetele T-särkidele on Eduard Wiiralti kuulus graafiline teos “Lamav Tiiger” / 1937, pehmelakk.

T-särkide disain on inspireeritud Amanjeda klassikaliste meestesärkide elementidest ja arvestab väärika graafika esitamise eripära. Oleme loonud spetsiaalselt t-särgi mudeli, millel puudub parem küljeõmblus. Nii on Edurad Wiiralti suurepärane teos kantud T-särgile kogu oma ilus tervikuna.

T-särgid on valmistatud algusest lõpuni igati keskkonnasõbralikult Eestis. Nii meestele kui naistele on olemas kaks materjalivalikut – pehme ja ülimugav bambuskangas ning pisut toekam ensüümtöötlusega puuvill. Maailma tipptasemel kangaid valmistav kodumaine vabrik omab kõiki olulisi rahvusvahelistele standarditele vastavaid keskkonnasäästlikkust garanteerivaid sertifikaate. Õmmeldud on Amanjeda kunsti-t-särgid Eesti tublide õmblejannade poolt suure hoole ja armastusega.

Amanjeda by Katrin Kuldma kunsti-t-särgid on sobivad moekalt kandmiseks shiki ja hästi istuva ülikonnaga.

* Disainööl on disainisõpradele on ostlemis- ja tellimissoodustus miinus 20%, avatud on leiunurk.

Moeõhtud toimuvad ka reedel & laupäeval! Vaata lähemalt kavast


AMANJEDA GALERII-BUTIIK
Kentmanni 6, Tallinn
www.amanjeda.com