X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

Töötuba: Disainijuhtimise kiirkohting (Freek Wallaard-GROW)

Disaini investeerimine võib tuua firmale suurt tulu, kuid ainult juhul, kui see protsess on olnud hästi korraldatud, alates arusaamast, millist disaini kasutada uue toote valmimisel, millist strateegiat aga meeskonna loomisel, kuidas esitleda toodet ja tulemusi jne - disainijuhtimine hõlmab kogu protsessi ja loob sidemed asutuse paljude muude funktsioonidega. Väga praktilisel ja interaktiivsel viisil tuuakse selles töötoas välja 15 Grow põhimõtet, mida peab teadma iga disainijuhtimisega tegeleja.


Freek Wallaard on maailma juhtiva praktilise disainijuhtimisprogrammi Grow arendusjuht. Ta kasutab oma energiat, teadmisi ja intuitsiooni disainerite ja disainiorganisatsioonide toetamiseks ja arendamiseks, olles ise olnud profisportlane, omades ettevõtlikku vaimu ja magistrikraadi kommunikatsioonivallas.

Freek´i efektiivnet suhtlemisoskus, majanduslik mõtlemine ja võime anda edasi teadmisi disaini väärtusest võimaldavad tal osaleda Grow programmis, mis on juba kasutusel Hollandis, Belgias, Saksamaal, Norras ja UK-s.

OSTA PILET SIIT
TAGASI KAVA JUURDE