X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

Disainiekskursioon

Disainiöö mitte ainult ei koonda ja too loovinimesi lähemale publikule, vaid ka viib huvilised nendesamade loovettevõtjate juurde kohale. Läheme sinna, kus luuakse disaini tuleviku jaoks ning kus tegeletakse teemadega, mis aitavad tulevikus veel paremini luua.


Tuntud (või tundmata) ning kvaliteetsete disainilahenduste taga on põnevad inimesed, kes kasutavad prototüüpide ning originaaltoodete tegemisel veidi kummalisi aparaate. Töölaud on lookas erinevatest ja kohati arusaamatutest sketsidest, ennenägematutest materjalinäidistest ja esiotsa ebaloogilisena tunduvast atribuutikast, mis kokkuvõttes meenutab ehk hoopis Tootsi taskuid. Kuid kogu see varustus on vajalik inspireeriva keskkonna loomiseks ja reaalsete toodete valmistamiseks – just nende toodete, mida saame osta poelettidelt, mis kujundavad meie elu ja loovad tulevikku.

Disainiöö üritab kaotada mõttelist distantsi disaineri ja tarbija vahel. Viime nad omavahel kokku, tutvustame näost näkku. Disainiöö ekskursioonid on hea võimalus kaeda loovettevõtete köögipoolt ning saada teadlikumaks, kes on meie kohalikud põnevad disainerid ja kuidas käib loomisprotsess.


Koht: start ning lõpp: Kultuurikatel, Põhja pst 27

Pilet: 5 € (tasuda eelmüügist pileti ostmisel või sularahas reisi alguses)
OSTA PILET SIIT