X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

Foto töötuba #designit -  kadreeri, pildista, töötle ja jaga

Disainiöö eelne töötuba, ehk mõtesta pilditegemist ja naudi ägedamat tulemust - valmistu Disainiöö Festivaliks! Overall ProShop kutsub teid hinnatud fotoproffi Tiina Puputti töötuppa #designit – kadreeri, pildista, töötle ja jaga.Kuidas sünnivad huvitavalt kadreeritud ning maitsekad pildid detailidest, sümbolitest ja toodetest? Samuti uurime ülesvõtete nobedat viimistlemist nutiseadmetes olevate tööriistadega. Töötoast lahkudes on teie varasalves hulk uusi näpunäiteid, praktilisi võtteid ning oskused toimetada kõigile käepäraste tarkvaradega nagu Snapspeed, Instagram, Diptic jne.

Mõtesta pilditegemist ja naudi ägedamat tulemust - valmistu Disainiöö Festivaliks!

KAVA
17.45 – 18.15 Kohvi, tutvustus
18.15 – 19.30 Tiina töövoo demo
19.30 – 19.45 Paus
19.45 – 20.45 Tiina demo, kuidas viimistleda oma pilte

Töötoa viib läbi Tiina Puputti, kes on professionaalsetele fotograafidele ja amatööridele teinud fotokoolitusi juba üle 10 aasta. 6 aastat on Tiina olnud Soome mainekaimas fotokoolis – Institute of Visual Communications – alguses õpetaja rollis ja hiljem juhtinud kooli rektorina.

NB! Koolitus on kõigile tasuta, aga kuna kohtade arv on piiratud, tuleb osalemiseks aegsasti registreeruda e-mailil liis.mutli@overall.ee
Registreerimine läheb lukku R11. septembril

@ Facebook
www.tiinapuputti.com

TAGASI KAVA JUURDE