X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

Topauto & Skizze muudavad Disainiöö autod nähtavaks

 
Ka selleaastase Disainiöö festivali liikumist toetab Topauto ja autod teevad meeleolukamaks Skizze värvikad mt-washiteibid.

Käesoleva aasta X Disainiöö festivali teema on „Tuleviku disain? Disaini tulevik!". Festival aitab tutvustada tuleviku disaini olemust ning mõtiskleda muudatuste üle, mida toovad kaasa nihked disainivaldkonnas. Kuidas disain võib aidata parandada lisaks esemelisele keskkonnale ka ühiskonna elustiili ja mida disainmõtlemine suudab teha avaliku sektori heaks.

Tuleviku disain nii keskkonna kui elustiili mõõtmes on samavõrd olulised ka autotööstuses.
Disainiöö autopartner, TOPAUTO, toetab meie tiimi liikumist dünaamiliste ja temperamentsete SEAT autodega, mille lasime EKA tootedisaini tudengite väledatel näppudel üle teipida värviliste ja meeldejäävate SKIZZE mt-washiteipidega.

NB! Festivali ajal osale mängus, kus on võimalik võita SKIZZE mt-washiteipe, et nendega siis ise oma loomingut teostada ja lasta fantaasia lendu!
Selleks MÄRKA meie autot ja postita pilt Disainiöö Facebooki lehele!

Suure tänud EKA tootedisaini tudengitele, kes osalesid kleepimise aktsioonis: Raul Polding, Joosep Laht, Maarja-Liis Raamat, Hannes Lung ning Mari-Lii Hirsik.


VAATA ROHKEM PILTE ALBUMIS


P.S. MT washi-teibi maania jõuab ka Skizze Tallinna kauplusesse praktilise töötoa näol. Töötoas saab ideid ja mõtteid, kuidas kasutada MT washi-teipi siseinterjööris. Töötuppa võtta kaasa tühi kingakarp. Töötuba juhendab: Eda Holtsmann (Hind: 5.00€ / Osalejate limiit: 12). Lisainfo www.vunder.ee