X Tallinna disainifestival DISAINIÖÖ 17.—20.09.2015

Tuleviku disain? Disaini tulevik

KONKURSS: Fixperts Award Tallinn 2015 kutsub osalema!

Fixperts Award
Disainiöö festival 2015 teeb koostööd sotsiaalvaldkonda ja disainiharidust puudutava loova programmiga Fixperts, et luua rahvusvaheline auhind Fixperts Award. Autasustamine toimub festivali galaõhtul R 18.09.

FIXPERTS AWARD TALLINN 2015 osalustingimused:

Kandideerida võivad kõik projektid, kus tavaelu probleemide lahendamiseks kasutatakse disaini ja tõestatakse veenvalt, et disain võib parandada elukvaliteeti. Tegemist võib olla nii toote, teenuse või avaliku ruumi disainimisega. Väikesed probleemid peaksid saama lihtsa lahenduse, ka on vajalik selgitav tekst. Näitena võib vaadata fixperts.org/fixfilms.AUHIND

Võitjal palutakse ilmuda auhinda vastu võtma festivali galaõhtule R 18. septembril. Kui võitja pole Eestist, kompenseeritakse tema reisi- ja elamiskulud kuni 500 EUR väärtuses. Kui aga võitja on pärit Eestist, korraldab Disainöö festival talle külaskäigu Londoni Disainifestivalile samadel tingimustel (500 EUR väärtuses kompenseeritakse reisi- ja elamiskulud).
Filmi esitatud töödega saab näha Disainiöö festivalil ja hiljem ka rahvusvahelistes meediakanalites.TAOTLUSTE ESITAMINE

Taotlusi saab esitada 15.06 – 24.08.2015.

Võitja kuulutatakse välja 1. septembril ning ta saab kutse osaleda galaõhtul 18.septembril.JUHISED

Oma filmi valmistamisel pöörake palun tähelepanu järgnevale:

- Filmi kestus ei tohi ületada 3 minutit.

- Soundtrack´i kasutamisel peavad olema omandatud selleks vajalikud õigused – autoritasu ei pea maksma, olemas on kas Creative Commons või on saavutatud siduv kokkulepe esinejatega. See ei tohiks aga kedagi heidutada, kuna head Fixfilmi on võimalik teha ka ilma muusikata!

- Viidake filmi subtiitrites Fixperts´ile – võite kasutada ka ametlikku logo, kuid mingit sundust selleks pole.

- Subtiitrites ärge unustage ka mainimast oma Fixpartnerit – tegu on ju ikkagi koostööga!